Vyberte si z nášho sortimentu

Dvere a zárubne
Obklady a dlažby
Kľučky a kovania
Stavebné puzdrá

Predaj rodinných domov vrátane pozemku.

Posuvné dvere

Rozhodnúť sa pre posuvné dvere do svojho bytu alebo domu môže byť veľmi šikovný ťah, pretože nám v dnešnej dobe ponúkajú mnoho rôznych dizajnov a funkčných výhod. Nielenže oddeľujú jednotlivé miestnosti plynulejšie, ale vyzerajú naozaj elegantne a môžu pôsobiť ako štýlový doplnok v miestnosti. Medzi ich základné výhody patrí:

1. Šetria priestor

Keďže posuvné dvere fungujú bez závesov, nepotrebujete žiaden ďalší priestor, ktorý by zaberal oblúk otvorených obyčajných dverí. Toto je veľkou výhodou v domoch alebo bytoch, kde je málo priestoru. Ak chcete napríklad oddeliť kuchyňu a jedáleň, práve do tohto ušetreného priestoru môžete umiestniť napríklad jedálenský stôl.

2. Sú praktické

Keď sú otvorené, prepájajú dve izby a vytvárajú otvorenejší pocit z domova. Sú obzvlášť účinné pri spájaní priestorov, napríklad spojenie jedálne a obývacej izby zabezpečí prirodzený pohyb ľudí od jedálenského stola k relaxácii v pohodlí obývacej izby. Externé posuvné dvere v rodinnom dome sú ideálne pre záhradné posedenia a grilovanie. Navyše prinášajú do domova veľké množstvo prirodzeného svetla a vďaka tomu pôsobí interiér oveľa krajšie a vzdušnejšie.

3. Pôsobia elegantne

Posuvné dvere dodávajú nie len pridanú hodnotu vo funkčnosti vašej domácnosti, dodávajú ale aj dotyk pôvabu, ktorý štandardnými dverami nedosiahnete. Na výber je úžasná paleta rôznych štýlov, takže máte istotu, že do vašej domácnosti vyberiete tie správne dvere. Ak sa rozhodnete pre sklenené posuvné dvere, je to ako keby ste sa rozhodli pre nové okno do miestnosti, ktoré vám presvetlí byt ešte viac.

Poskytujeme pusuvné dvere od dodávateľov SAPELI, PORTADOORS, SOLODOR a Hörmann.

Domino Prešov s. r. o.

Ponúkame široký sortiment dverí, zárubní, vnútorných a vonkajších obkladov a dlažieb. V našej ponuke nájdete produkty značiek Mijares, Porta Doors, MP kovania a ďalšie.

čítať viac o firme DOMINO

Kontakt

Domino Prešov s. r. o.
Rampová 2
080 06 Prešov
Slovenská Republika

+421 915 896 267
+421 51 77 65 660
domino@dominopresov.sk
Nájsť na mape

Prihláste sa k odberu
newslettera: