Vyberte si z nášho sortimentu

Dvere a zárubne
Obklady a dlažby
Kľučky a kovania
Stavebné puzdrá

Predaj rodinných domov vrátane pozemku.

Vchodové dvere

vchodove dvere Domino Prešov
Perfektné vchodové dvere: Pretože prvý dojem je dôležitý

Vchodové dvere tvoria podstatnú časť z prvého dojmu vášho samotného bývania. Práve tieto dvere hovoria o tom, kto ste a čo môžu ľudia očakávať po vstúpení do vášho domova. Nehovoriac o tom, že majú aj vplyv na celkovú hodnotu nehnuteľnosti. Nie je to všetko iba o vzhľade vašich dverí. Výmenou vchodových dverí za energeticky úspornejší model môžete zvýšiť hodnotu bývania a ušetriť až 10% na účtoch za energiu.

Ale ako zistiť, ktoré vchodové dvere sú pre vás tie správne?

Vchodové dvere, tak isto ako všetok vonkajší materiál by mali byť dostatočne pevné, aby vydržali pri všetkých poveternostných podmienkach. Zároveň by ale mali pridať k estetike vášho domu alebo bytu. Funkcionalita dverí je samozrejme na prvom mieste. Najlepší spôsob ako zúžiť výber vchodových dverí je pozrieť sa na nich z hľadiska materiálu. Najčastejšie materiály používané pri výrobe vchodových dverí sú drevo a laminát.

Drevené dvere sú obľúbenou voľbou pri výbere vchodových dverí. Na rozdiel od umelých napodobenín, nič nemôže poraziť rozhodnutie majiteľov domov pre skutočné drevené dvere. Moderné modely sú často poskladané z drevenej dyhy a vyplnené drveným jadrom. Táto konštrukcia zabezpečuje to, aby sa drevo neskrútilo a tiež znižuje náklady na výrobu. Pri tomto type dverí je potrebné pozerať na ich hrúbku, pretože čokoľvek príliš tenké sa môže veľmi ľahko v budúcnosti poškodiť.

Laminátové dvere sú pomerne cenovo dostupné a najčastejšie sú vyberané pre svoju trvanlivosť a skutočnosť, že sú prakticky bezúdržbové. Tieto dvere vydržia naozaj veľmi dlho a mnoho výrobcov na nich preto ponúka predĺženú záruku o niekoľko rokov už automaticky. Tieto dvere dokonca nepotrebujú niekoľko rokov novú farbu, pretože majú dobrú tendenciu vydržať v drsnom a vlhkom prostredí. Tento materiál vydrží oveľa dlhšie ako drevo a jeho penové jadro ponúka oveľa väčšie izolačné vlastnosti.

Poskytujeme vchodové dvere od dodávateľov SAPELI, PORTADOORS, SOLODOR a Hörmann.

Domino Prešov s. r. o.

Ponúkame široký sortiment dverí, zárubní, vnútorných a vonkajších obkladov a dlažieb. V našej ponuke nájdete produkty značiek Mijares, Porta Doors, MP kovania a ďalšie.

čítať viac o firme DOMINO

Kontakt

Domino Prešov s. r. o.
Rampová 2
080 06 Prešov
Slovenská Republika

+421 915 896 267
+421 51 77 65 660
domino@dominopresov.sk
Nájsť na mape

Prihláste sa k odberu
newslettera: