Vyberte si z nášho sortimentu

Dvere a zárubne
Obklady a dlažby
Kľučky a kovania
Stavebné puzdrá

Vyplňte nezáväznú objednávku
Navštívte našu predajňu

Dvere a zárubne

Dvere a zárubne SAPELI | Predajca DOMINO PREŠOV
Táto česká spoločnosť je na trhu skoro 25 rokov a vsádza na kvalitu slovenských výrobkov. Od roku 1993 predali viac ako 3 milióny dverí. Súčasťou ich výrobného procesu je aj vývoj a testovanie výrobkov, kde dvere podrobia až 500 000 otváracím cyklom. Sú hrdými spoluzakladateľmi súťaže INSPIRELI Awards a venujú pozornosť svetovým trendom v interiérovom dizajne.

Dvere a zárubne PORTADOORS | Predajca DOMINO PREŠOV
Firma Porta Doors je poľskou spoločnosťou, ktorá je na trhu už 23 rokov. Pravidelne investujú do modernej a zautomatizovanej technológie výroby, aby mohli na trh dodávať dvere s najvyššou kvalitou. Vyrábajú dvere a príslušenstvo nie iba pre obytné byty a domy. Obsluhú taktiež investičný sektor, vybavujú aj verejné priestory, hotely, novodobé športové haly alebo kancelárske budovy.

Dvere a zárubne SOLODOOR | Predajca DOMINO PREŠOV
Česká spoločnosť SOLODOOR bola založená v roku 1997 a je v súčasnosti jednou z najväčších českých firiem zaoberajúcich sa výrobou interiérových dverí a obložkových zárubní. Ako renomovaný dodávateľ s dlhodobou tradíciou firma úspešne expanduje aj na zahraničné trhy. V súčasnej dobe má firma významnú pozíciu predovšetkým na trhu strednej a východnej Európy.

Verte Domino Prešov
VERTE je značka dverí, ktorá spadá pod spomínanú spoločnosť PORTADOORS. Ide o značku dverí, ktorá bola vytvorená na základe najnovších módnych trendov v oblasti interiérového dizajnu. Na základe dlhoročných skúseností sa teda vytvorila moderná kolekcia, ktorá spĺňa všetky požiadavky dnešného trhu.

Stiahnite si katalógy našich dodávateľov a vyberte si tie správne dvere pre Vás.

Domino Prešov s. r. o.

Ponúkame široký sortiment dverí, zárubní, vnútorných a vonkajších obkladov a dlažieb. V našej ponuke nájdete produkty značiek Mijares, Porta Doors, MP kovania a ďalšie.

čítať viac o firme DOMINO

Kontakt

Domino Prešov s. r. o.
Rampová 2
080 06 Prešov
Slovenská Republika

+421 915 896 267
+421 51 77 65 660
domino@dominopresov.sk
Nájsť na mape

Prihláste sa k odberu
newslettera: